ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU SZKOLENIA  


  KOMUNIKATY  

Menedżer transportu - nowy kierunek na wrocławskiej uczelni

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na studia do Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. W szczególności polecamy menedżerskie studia magisterskie na kierunku logistyka, specjalność: Menedżer Transportu (3 semestry). Patronat nad tym kierunkiem objęło Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.

Studia menedżerskie opierają się głównie na biznesowych aspektach działalności logistycznej i doskonaleniu umiejętności menedżerskich, co znalazło uznanie w postaci akredytacji programu nauczania przez CILT (UK) (The Chartered Institute of Logisticand Transport).

Szacuje się, że nawet 25% kosztów logistycznych w przedsiębiorstwie generowanych jest przez transport zewnętrzny, dlatego właśnie zarządzanie transportem powinno znajdować się w centrum uwagi kadry kierującej przedsiębiorstwem. Optymalizacja kosztów transportu niewątpliwie wpływa na maksymalizację zysku, dlatego uzasadnione jest kształcenie kadry menedżerskiej, rozumiejącej aspekty transportowe na wszystkich poziomach – od strategicznego przez taktyczny aż po operacyjny. W ramach specjalności Menedżer transportu studenci zdobywają wiedzę o zarządzaniu siecią transportową, a także zdolność ekonomicznej oceny procesów transportowych. Ze względu na postępującą globalizację, problematyka specjalności poszerzona została o zagadnienia funkcjonowania europejskiego systemu sterowania ruchem pojazdów.

MWSLiT jest najlepszą w Polsce uczelnią logistyczną według rankingu Perspektyw 2016, a także laureatem Złotego Certyfikatu Uczelni Liderów 2016.

Zachęcamy także do zapoznania się z całą ofertą edukacyjną uczelni.

Serdecznie zapraszamy na studia.
  


 
MENEDŻERSKIE STUDIA MAGISTERSKIE
     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
www.youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
Podrecznik CPC


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6116688    Partner - giełda transportowa TimoCom